В Северна Ирландия стартираха снимките на предисторията на култовия сериал „Игра на тронове“. Филмовият проект е с работно заглавие „Дългата нощ“, въпреки че преди време започна с временното име „Кървава луна“.
Продуцентите вече са определили местата за снимки в столицата на Северна Ирландия – Белфаст. Сценарият на „Дългата нощ“ е на авторът Джордж Мартин, който е работил съвместно с Джейн Голдман.
Действията в „Дългата нощ“ ще се развиват много години преди събитията в „Игра на тронове“. Сценаристите ще разкажат за времената, когато Вестерос е потънал в дълга зима, а с нея пристига и армията на белите бродници. Все още не е ясно кога ще бъде премиерата на сериала.
© Мустак е мъжката зона, която диктува правилата и дава думата на силния пол. Това е мястото на джентълмените от XXI век. Те спортуват, флиртуват, забавляват се… живеят на пълни обороти. Те шофират, обичат, печелят и губят! Те са съпрузи, бащи и приятели!